همکار فروش شوید​

به همکاران فروش گروه آموزشی فیبوکا بپیوندید و در ازای هر خریدی که توسط مشتریان معرفی شده شما انجام می شود، پورسانت کسب کنید. 

پس از ثبت نام برای دریافت کد تخفیف اختصاصی، با پشتیبان سایت تماس گرفته و یا در واتس اپ پیام بگذارید.

ورود همکاران فروش​

اگر قبلا به عنوان همکار در فروش ثبت نام کرده اید از طریق لینک زیر به پنل اختصاصی خود وارد شوید و از جزییات درآمد های خود از سیستم همکاری در فروش فیبوکا اطلاع کسب نمایید.

قوانین همکاری در فروش​

لطفا پیش از شروع به همکاری به عنوان همکار فروش گروه آموزشی فیبوکا، قوانین مربوطه به سیستم همکاری در فروش را با کلیک کردن روی لینک زیر با دقت مطالعه نمایید.

به کمک سیستم همکاری در فروش، شما هم می توانید به درآمدهای عالی برسید؛ اما چطور؟

همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند. یعنی یک رابطه برد برد. سیستم های همکاری در فروش یعنی بازاریابی بر پایه میزان عملکرد که در آن صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریابان و همکاران خود در فروش به ازای هر بار خرید مشتری از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می‌کند.

به این صورت که بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می‌کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از اینکه محصول توسط مشتری خریداری شد، سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود.

این کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی یا میلیاردی رسیده اند.

در  سیستم همکاری در فروش تمام مراحل کسب درآمد اینترنتی بازاریاب به صورت آنلاین انجام می شود. از ثبت نام در سیستم تا تمامی مرحله‌های تبلیغات و محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغات محصول است.

دلایل جذاب برای مشارکت در سیستم همکاری در فروش

برخلاف کارهای رایج برای ایجاد درآمد، که مستلزم آن است که شما هر روزه در محل کار خود حضور داشته باشید، در این مسیر شغلی می‌توانید حتی زمانی که در خواب به سر می‌برید، درآمدزایی داشته باشید. برای این کار فقط کافی است در ابتدا با اختصاص دادن زمانی مناسب برای ایجاد یک پلت‌فرم بازاریابی، کمی وقت صرف کنید. با این کار شما می‌توانید با خرید مشتریان، تا مدتها درآمدزایی داشته باشید حتی زمانی که به سایر فعالیت های روزانه خود می‌پردازید.

بر خلاف خرده‌فروشان و شرکت‌های تولیدی و خدماتی که در معاملات خود با مشتری سروکار دارند و باید در هنگام خرید و بعد از آن رضایت مشتری را جلب کنند، بازاریاب ملزم به ایجاد ارتباط با خریدار نیست و فقط ارتباط مشتری با فروشنده را ممکن می‌سازد و هیچ‌گونه مسولیتی بعد از انجام خرید، متوجه او نیست.

اگر شما از جمله آدم‌هایی هستید که از رفتن به سر کار متنفرید، این یک فرصت شغلی مناسب برای شماست. چرا که به راحتی می‌توانید با ایجاد کمپین و فروش یک محصول تولیدی حتی در خانه خود، درآمد کسب کنید.

اکثر کسب‌وکارها نیازمند یک سرمایه‌گذاری اولیه هستند که این سرمایه تا زمان رسیدن به درآمد‌زایی و ورود جریانات نقدی به شرکت باید بلوکه شود. فرآیند سیستم همکاری در فروش با کمترین میزان سرمایه‌گذاری و کمترین دردسر صورت می‌گیرد و در واقع به هیچ سرمایه وتامین مالی نیازمند نیست و شروع آن نسبتااسان است.

در مشاغل دیگر با انجام 80 ساعت کاری در هفته می‌توانید همین میزان درآمد را کسب کنید که در این سیستم به‌دست می‌آورید. در این حرفه شما بر اساس عملکرد خود و کاری که انجام داده‌اید دستمزد دریافت می‌کنید. در نتیجه بازبینی مهارت‌ها وتجدیدنظر در ساختار رویه‌های کاری‌تان به معنی بهبود مستقیم درآمد شماست.

چطور بازاریابی کنیم؟

در این روش بازاریابی پورسانتی باید خدمات با محصولات را بطور وسیع در اینترنت و در تمام شبکه های اجتماعی که عضو هستید، منتشر کنید. برای این‌کار از وبلاگ ها و تالارهای گفتگو هم استفاده کنید. هرجایی که مخاطب بیشتری وجود داشته باشد احتمال فروش شما بیشتر خواهد بود. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پیام های گروهی تلگرام و پیامک، لینک و کد اختصاصی خود را برای دوستان تان ارسال کنید.

با معرفی محصولات و خدمات به دوستان و آشنایان خود هم می‌توانید فروش‌تان را افزایش دهید. با معرفی محصولات تان و ارسال لینک به تلگرام آنها فقط یک کلیک تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید. کافیه بر روی محصولات یا خدمات کلیک کرده و آنها را سفارش دهند و پورسانت یک خرید جدید به حساب بانکی‌تان واریز شود. افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

هرچه محصولات و خدمات گرانتر باشد، نرخ پورسانت یا درصد همکاری شما هم بیشتر خواهد بود و افزایش درآمد شما باعث انگیزه و تلاش بیشتر شما خواهد شد. افزایش انگیزه در هر فروشنده‌ای برای فعالیت بیشتر و کسب درآمد بیشتر  بسیار موثر خواهد بود.

به همین سادگی می‌توان از طریق اینترنت و یک سیستم کامپیوتری کسب درآمد داشت. البته تصور شما این نباشد که از همان ابتدا به درآمدهای نجومی خواهید رسید. با صبر و پشتکار و فعالیت های بازاریابی مداوم، تعداد مشتریان شما به سمت خرید گسترش خواهد یافت.

برای مشاهده فیلم های رایگان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و با ویژگی های فیلم های آموزشی فیبوکا بیشتر آشنا شوید.

مشاهده و خرید فیلم های آموزشی فیبوکا

برای مشاهده و خرید محصولات آموزشی فیبوکا، درس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.